Jeroen Rasenberg nieuwe CFO bij AVR

Per 1 september a.s. is Jeroen Rasenberg de nieuwe Chief Financial Officer bij AVR Afvalverwerking. Jeroen Rasenberg volgt daarmee CFO Rob de Fluiter Balledux op, die -na 12 jaar als CFO bij AVR actief te zijn geweest,- besloten heeft om met pensioen te gaan.

Terug

Jeroen is meer dan 30 jaar werkzaam in Finance en heeft ruim 17 jaar werkervaring als CFO bij diverse bedrijven als De Jong Packaging Group, North Sea Port en AP Moller Maersk.

Met zijn trackrecord aan financiële kennis is AVR ervan overtuigd dat Jeroen Rasenberg een goede vervanger is voor Rob de Fluiter Balledux. CEO Yves Luca geeft aan alle vertrouwen te hebben dat hij samen met Jeroen een sterk team gaat vormen: “Jeroen heeft de afgelopen jaren verschillende interim kopdrachten opgepakt en heeft op dit moment in zijn carrière bewust voor AVR Afvalverwerking gekozen vanwege de maatschappelijke rol die wij hebben in de circulaire industrie, de uitdagingen die er in de sector liggen en de toch wel Rotterdamse cultuur en mentaliteit van de organisatie. AVR heeft, na de verzelfstandiging uit de Van Gansewinkel Groep in 2013, mede onder leiding van Rob de Fluiter Balledux mooie stappen gemaakt op het gebied van verduurzaming. AVR is al jarenlang een financieel stabiel bedrijf en heeft op de juiste momenten geïnvesteerd in circulariteit en professionalisering. Dit zorgt voor een stevige basis.”

Met Jeroen Rasenberg gaat AVR Afvalverwerking een nieuwe fase in; internationale ontwikkelingen, politieke keuzes en economische belangen spelen vandaag meer dan ooit een enorme rol in de circulaire industrie. De juiste strategie bepalen, goed leiderschap tonen, keuzes maken en doorpakken.

AVR is er klaar voor!

Jeroen Rasenberg, CFO – AVR Afvalverwerking

Meer berichten:

Prestatieladder Socialer Ondernemen is méér dan een keurmerk!

Goed nieuws: AVR is van Trede1 naar Trede 2 gestegen op de Prestatieladder Socialer Ondernemen (PSO). Mooi dat we sociaal ondernemen omarmen. Maar waarom is dat eigenlijk zo belangrijk? Wat betekent deze stap precies? En wat merken we daarvan in de praktijk?

Van Werkvoorbereider naar Teamleider Cleaning en Housekeeping!

Soms veranderen functies door onvoorziene omstandigheden. Dat overkwam Jan Luijendijk. Hij was werkvoorbereider bij de werktuigkundige dienst (WTD), maar nam tijdelijk de rol van Teamleider Cleaning en Housekeeping op zich. Wat begon als een tijdelijke oplossing, bleek een functie die goed bij hem past.

Een dag meelopen met… Gerrit-Jan Ursinus!

In ‘De dag van…’ nemen we een kijkje achter de schermen van een AVR-medewerker en welke werkzaamheden er zo voorbijkomen. Maak kennis met Gerrit-Jan Ursinus die verantwoordelijk is voor het coördineren van de geplande jaarlijkse stops en diverse projecten in Duiven. Eén van deze projecten is de ombouw van ketel 3, die in augustus 2025 start.

Meer dan alleen techniek!

Analysers zijn onmisbaar voor AVR. Ze meten continu stof, kwik en andere emissies die vrijkomen bij onze processen. Met de komst van nieuwe analysers voor de WT en EfW moet natuurlijk ook de kennis van onze specialisten up-todate zijn. Daarom reisden Analyser Specialisten Marco Abelskamp en Marcello Vasse af naar Duitsland voor een training bij de fabrikant.

Jaarbericht 2024: Daadkracht

AVR presenteert het jaarbericht 2024, getiteld Daadkracht. Een terugblik op een jaar vol uitdagingen én prestaties, waarin we vastberaden hebben gebouwd aan herstel en vooruitgang. Klaar voor de toekomst!