AVR doneert Perfect Days Cheque aan Plastic Whale

Dankzij de vele Perfect Days bij AVR in het najaar van 2021 is een bedrag van 13.300 euro bij elkaar gespaard. Dit keer is het bedrag uitgereikt aan het goede doel Plastic Whale. Plastic Whale is een organisatie die zich inzet om de Rotterdamse wateren en de Amsterdamse grachten plastic vrij te maken. Dat doet zij met elektrische Plastic Whale designsloepen die van recycled plastic zijn gemaakt. Met deze sloepen wordt er zwerfafval uit het water gevist. Dit wordt o.a. gedaan door bedrijven, scholen en tijdens publieksevenementen. Zo maken ze veel mensen bewust van het plastic afvalprobleem en wat je eraan kunt doen! De plastic “catches” worden hergebruikt voor kantoormeubilair en kunstprojecten. Op deze manier laat deze organisatie zien dat afval een waardevolle grondstof is.

Terug

Bart Muller, maintenance engineer van AVR -en binnenkort ook schipper van Plastic Whale Rotterdam- kwam in contact met Hans van Weel, hoofdschipper Plastic Whale Rotterdam en raakte enthousiast over dit initiatief. Reden voor hem om Plastic Whale voor te dragen en daar waren wij het mee eens! AVR en Plastic Whale delen een gezamenlijke missie, namelijk afval omzetten naar iets waardevols en op die manier een schone wereld creëren.

Plastic Whale is alle medewerkers van AVR zeer dankbaar voor het realiseren van deze bijdrage, waardoor zij hun missie kunnen voortzetten. De donatie wordt concreet besteed aan het organiseren van extra Plastic Whale Clean Ups waar iedereen aan mee kan doen. Zo zorgen ze samen met elkaar voor plasticvrij land en water!

V.l.n.r.: Marius Smit – founder Plastic Whale, Bart Muller – AVR, Karin Hille – Plastic Whale Rotterdam, Hans van Weel – hoofdschipper Plastic Whale Rotterdam

Meer berichten:

Prestatieladder Socialer Ondernemen is méér dan een keurmerk!

Goed nieuws: AVR is van Trede1 naar Trede 2 gestegen op de Prestatieladder Socialer Ondernemen (PSO). Mooi dat we sociaal ondernemen omarmen. Maar waarom is dat eigenlijk zo belangrijk? Wat betekent deze stap precies? En wat merken we daarvan in de praktijk?

Van Werkvoorbereider naar Teamleider Cleaning en Housekeeping!

Soms veranderen functies door onvoorziene omstandigheden. Dat overkwam Jan Luijendijk. Hij was werkvoorbereider bij de werktuigkundige dienst (WTD), maar nam tijdelijk de rol van Teamleider Cleaning en Housekeeping op zich. Wat begon als een tijdelijke oplossing, bleek een functie die goed bij hem past.

Een dag meelopen met… Gerrit-Jan Ursinus!

In ‘De dag van…’ nemen we een kijkje achter de schermen van een AVR-medewerker en welke werkzaamheden er zo voorbijkomen. Maak kennis met Gerrit-Jan Ursinus die verantwoordelijk is voor het coördineren van de geplande jaarlijkse stops en diverse projecten in Duiven. Eén van deze projecten is de ombouw van ketel 3, die in augustus 2025 start.

Meer dan alleen techniek!

Analysers zijn onmisbaar voor AVR. Ze meten continu stof, kwik en andere emissies die vrijkomen bij onze processen. Met de komst van nieuwe analysers voor de WT en EfW moet natuurlijk ook de kennis van onze specialisten up-todate zijn. Daarom reisden Analyser Specialisten Marco Abelskamp en Marcello Vasse af naar Duitsland voor een training bij de fabrikant.

Jeroen Rasenberg nieuwe CFO bij AVR

Per 1 september a.s. is Jeroen Rasenberg de nieuwe Chief Financial Officer bij AVR Afvalverwerking. Jeroen Rasenberg volgt daarmee CFO Rob de Fluiter Balledux op, die -na 12 jaar als CFO bij AVR actief te zijn geweest,- besloten heeft om met pensioen te gaan.