Biedt toekomstperspectief en voldoende begeleiding!

AVR staat altijd open voor verbeteringen. Niet alleen op het gebied van milieu, maar op elk gebied. Daarom is AVR ook gestart met het werken met de Prestatieladder Socialer Ondernemen (PSO). AVR helpt graag mensen met een kwetsbare positie op de arbeidsmarkt aan een fijne baan. Working Future biedt hierbij coaching en ondersteuning aan de verschillende professionals.

Quirine Veth, drijvende kracht achter Working Future, vertelt hierover.

Terug

Professionele gelijkheid en inzicht in elkaars (professionele) culturele achtergrond

Niet-westerse professionals komen in Nederland in een hele andere (werk) cultuur terecht dan ze zijn gewend met daarnaast vaak ook nog een taalbarrière. Dit kan ervoor zorgen dat er op verschillende vlakken vragen ontstaan, zoals hoe je met formele, praktisch of sociale situaties omgaat. Het gaat hierbij om relatief simpele dingen als ‘hoe begroet ik collega’s’ tot de meer complexere zaken als ‘hoe ga ik om met deadlines en hoe presenteer ik mezelf tijdens vergaderingen’.

Met Working Future begeleid ik voor AVR het hele traject, dus van het eerste contact tot uiteindelijk een vast contract. Verder geef ik uiteenlopende trainingen, zodat mensen beter weten hoe ze met verschillende situaties om kunnen gaan. Hierdoor neemt het zelfvertrouwen van de werknemers en daarmee de gelijkheid op de werkvloer toe. Ik coach daarnaast de mensen ook nog op individueel niveau, want elke persoon is anders, loopt tegen andere dingen aan en elke persoon heeft weer zijn of haar eigen ‘rugzak’ waar ze mee om moeten gaan. En ik blijf het ongelooflijk mooi vinden om elke keer weer iemand te helpen, te zien hoe gemotiveerd mensen zijn en te zien hoe ze ondanks alle verschillen zich weten aan te passen en op die manier succes bereiken.

“Dit werk maakt mij zo gelukkig, dat ik nooit meer iets anders ga doen!”

Quirine Veth, Working Future

Biedt toekomstperspectief en voldoende begeleiding

Door mijn ervaring bij uiteenlopende bedrijven zie ik wel dat het enorm belangrijk is om als bedrijf een realistische vacature aan te bieden met voldoende begeleiding. Geef mensen de tijd om te leren, laat ze meewerken en zorg dat een leidinggevende ook de wil heeft om niet-westerse professionals dingen te leren. De wisselwerking is ontzettend belangrijk. Bij AVR gaat dat heel erg goed. Mensen krijgen de tijd om te leren, krijgen verantwoordelijkheid en ze hebben hier een toekomstperspectief. Zo zijn er al verschillende niet-westerse professionals gestart die nu een vast contract hebben en niet meer weg te denken zijn uit het team. En dat is precies waarom ik dit werk doe en wat mij gelukkig maakt. Om mensen weer op weg te helpen en ze te zien slagen!

Meer berichten:

Grote brand bij AVR

Vandaag heeft een zeer grote brand gewoed op het terrein van AVR in Rozenburg. Inmiddels is het sein brand meester gegeven.

Dutch Design Week komt eraan!

21 Oktober komt snel dichterbij, en daarmee ook de Dutch Design Week (21 t/m 29 oktober) in Eindhoven. Het project waarin AVR samen met WasteCraft en Petje Af is gestapt, begint dus aan de eindfase. Tijd voor een update.

Over het automatiseren van het bunkerproces

Werkzaamheden die eerst handmatig werden uitgevoerd, worden steeds vaker overgenomen door machines of computers. Door onze processen te automatiseren, wordt het werk een stuk makkelijker – en maken we van AVR een toekomstbestendig bedrijf. Het project bunkerkranen in Rozenburg is daar een mooi voorbeeld van. Teamleider Reliability Engineering Teun Kalle en kraanmachinist Ben Manintveld zijn nauw betrokken bij het project, en leggen uit waarom zij denken dat het automatiseren van het bunkerproces voor zowel AVR als de medewerkers een hele verbetering is.

AVR, Stichting Petje Af en WasteCraft op weg naar Dutch Design Week 2023

Van een Perfect Days-donatie aan Stichting Petje Af en een samenwerking met WasteCraft op het gebied van onze NSI rolden we in een nieuw avontuur. Donderdag 27 oktober vorig jaar begonnen AVR, WasteCraft en de kinderen van stichting Petje Af samen aan een bijzondere reis om van afval een gaaf designproduct te maken dat in oktober gepresenteerd wordt tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven. Tijd voor een update!

Creatief op canvas

Wie is niet grootgebracht met tekenen, schilderen en knutselen? Waar het voor de een slechts een vak op school is, is het voor Yvonne veel meer dan dat. Wekelijks is zij te vinden bij expositiegroep Lokaal9 in Arnhem, waar zij tekent en schildert. “Hier laat ik mijn creativiteit de vrije loop.”